BIEG STOLARZA

W sobotę, 18 maja br. malowniczą, leśną trasą przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku, odbędzie druga edycja Biegu Stolarza. Trzy biegi, na trzech różnych dystansach adresowane są do wszystkich, którzy znajdują radość w bieganiu i chcą na sportowo, w rodzinnej atmosferze spędzić sobotnie przedpołudnie.

Harmonogram imprezy i zapisy:

9.45 – bieg dla dzieci (800 m – wokół zbiornika)

zapisy: kolarskobiegowy@gmail.com

10.00 – bieg dla właścicieli i pracowników firm branży stolarskiej (2,5 km)

zapisy: kolarskobiegowy@gmail.com (przy zgłoszeniu należy podać NIP firmy)

          – bieg główny (5 km – dwa razy po 2,5 km)

zapisy: http://www.biegamy.radomsko.pl/stolarz2

11.30 – dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy

Zgłoszenia na bieg dokonywać można do 16 maja br. do godz. 23.59 lub w dniu imprezy, w godz. 9.00 – 9.30 w Biurze Zawodów.

W przypadku osób w wieku 9 – 18 lat warunkiem dopuszczenia do startu w biegach jest obecność opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości w momencie weryfikacji zawodnika w Biurze Zawodów.

Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach także pamiątkowe puchary. Dla wszystkich milusińskich biorących udział w Biegu Stolarza przewidziane są atrakcyjne upominki.

Zaproszenie do udziału w Biegu Stolarza kierujemy do całych rodzin.

Szczególną grupę uczestników imprezy stanowić będą pracownicy i właściciele firm branży meblarskiej, którzy powalczą o trofea w dwóch kategoriach „Najszybszy Zakład Stolarski” i „Najszybszy stolarz”. Zwycięzcą obu kategorii zostanie biegacz, który najszybciej pokona dystans 2,5 km, zdobywając tym samym tytuł „Najszybszego stolarza” i nagrodę indywidualną, a dla reprezentowanej firmy nagrodę i tytuł „Najszybszy Zakład Stolarski”.

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz Andrzeja Musiała, podopiecznego Fundacji Promień Radości.

Organizatorami Biegu Stolarza są: Miasto Radomsko, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Kolarsko – Biegowy Klub Sportowy Radomsko, który był organizatorem pierwszej edycji wydarzenia.

Szczegóły Biegu Stolarza zawarte są w Regulaminie.

Zapraszamy dzieci, rodziców, amatorów, biegaczy i oczywiście osoby związane z branżą stolarską.

Do zobaczenia 18 maja!

TOP