Meble Polska 2020 za nami

Jedno z najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie – targi Meble Polska 2020 za nami. Międzynarodowe Targi Poznańskie, stając się na cztery dni meblową areną Polski, po raz kolejny udowodniły, że wydarzenie to jest znakomitym miejscem nawiązania bardzo owocnych znajomości biznesowych, wymiany cennych doświadczeń, ale też zorientowania się jak kształtować się będą przyszłe trendy w branży. Był to więc intensywny czas budujących spotkań, ale też rozmów o wyzwaniach stojących przed producentami mebli.

Podobnie jak w latach ubiegłych wspólny udział w targach Meble Polska uznajemy za bardzo udany. Różnorodna oferta producentów mebli grupy Radomsko Mebluje – Meble Olejnikowski, Mebel Sokół, Meblomax, Meble Radomsko Kontrakt Sp. z o.o., RCO Sp. z o.o., Fameb, Drewko, Green Valley, Kemichal Polska Sp. z o.o. wzbudziła ogromne uznanie odwiedzających targi, czego dowodem są podpisane kontrakty i nawiązana współpraca biznesowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, za odwiedzenie stoisk grupy Radomsko Mebluje na tegorocznych targach i wiele ciepłych słów na temat prezentowanej oferty.

TOP