Meble z Radomska – rozpoznawalna marka w regionie

Meble z Radomska, to jak się okazuje, doskonale rozpoznawalna marka w naszym regionie. Efekt udziału w poprzednich edycjach MIXERA REGIONALNEGO spowodował, że mieszkańcy woj. łódzkiego odwiedzający w sobotę 2 września nasze stoisko, przychodzili już z konkretnymi pytaniami o meble – do kuchni, jadalni, sypialni, do remontowanego mieszkania, czy nowo wybudowanego domu. Było w czym wybierać, bo oferta radomszczańskich producentów to nie tylko różnorodność wzorów i stylów, ale też wysoka jakość, o czym można było się przekonać podziwiając wzory kolekcji zaproponowanych przez producenta mebli – MEBLOMAX. Prezentacja firmowych mebli cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a o szczegóły można było zapytać obecną na stoisku właścicielkę firmy.

Dużo radości i wspaniałej zabawy przyniósł najmłodszym konkurs plastyczny, którego tematem przewodnim był wymarzony pokój. Okazuje się, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego z całą pewnością konkursowe jury stanie przed nie lada wyzwaniem w wyborze najciekawszej pracy. Wyniki ogłoszone zostaną do 19 września br., a bon na zakup mebli będzie można zrealizować w firmowym sklepie fundatora nagrody – firmy Meblomax.

Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, uśmiech towarzyszył wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie z naszą „polaroidową” ramką, a zdjęcia na facebook’owym profilu RADOMSKO MEBLUJE są tego najlepszym dowodem https://www.facebook.com/RadomskoMebluje .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP