Meble z Radomska na targach w Poznaniu

W dniach 6 – 9 marca 2018 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyły się targi Meble Polska 2018. Udział w tym najbardziej prestiżowym w naszej części Europy spotkaniu branży meblowej, wzięło trzynastu producentów mebli regionu radomszczańskiego, którzy na liczącym 570 m² stoisku zaprezentowało swoje najnowsze kolekcje. Była to czwarta wspólna wystawa na targach Meble Polska firm zrzeszonych w projekcie Radomsko Mebluje. Propozycje umeblowania salonu, jadalni, sypialni, kuchni czy obiektów użyteczności publicznej, zaprezentowały firmy: Badi, Meble Olejnikowski, Meblomax, Mebdom, Meble Gołąb, Mebel – Sokół, Meble Nowicki, Meble Gniatkowski, Meble Radomsko Kontrakt, Meble Pszonka, Styl – Meb, Green Valley i Kemichal.

Udział w tak znaczącym w branży meblowej wydarzeniu, które jest miejscem spotkań biznesowych profesjonalistów z Polski i zagranicy, był doskonała okazją do nawiązania nowych kontaktów, poznania opinii na temat oferowanych mebli, a także podtrzymania dotychczasowych relacji z klientami. Niewątpliwie jest to też doskonałe narzędzie umacniające wizerunek firmy w branży, bowiem targi Meble Polska to forum najważniejszych graczy tego sektora.

Tegoroczna edycja Meble Polska była dla przedsiębiorców z Radomska bardzo udana. Prowadzone na poszczególnych stoiskach rozmowy i uznanie zwiedzających, bez wątpienia będą podstawą przyszłych realizacji biznesowych.

 

 

TOP