Meblujemy na Piotrkowskiej

Stało się już niemal tradycją, że odbywająca się każdego roku we wrześniu, tłumnie odwiedzana przez mieszkańców regionu łódzkiego impreza promocyjna – „Mixer Regionalny”, jest doskonałą okazją do zaprezentowania i zaproszenia na meblowe zakupy do Radomska wszystkich, którzy szukają nowych pomysłów na urządzenie domu lub mieszkania, planują przemeblowanie lub – z myślą o przyszłości – chcieliby poznać nowe propozycje rozwiązań dla wnętrz.
Tegoroczny Mixer startuje w najbliższą sobotę, 8 września o godz. 11.00.

Stoisko „Radomsko Mebluje” zlokalizowane będzie na ul. Piotrkowskiej 101 – 107 i oprócz możliwości zapoznania się z najnowszymi propozycjami firm meblarskich zrzeszonych w projekcie, za sprawą wystawy firmy Mebdom – producenta mebli stylowych i nowoczesnych, naocznie będzie można przekonać się o jakości produkowanych w regionie radomszczańskim mebli. Oferowane przez Mebdom meble dostępne są w jednym z największych salonów meblowych w Łodzi – Empir (ul. Wigury 21) i z okazji udziału firmy w „Mixerze Regionalnym” każdy, kto zdecyduje się na ich zakup we wrześniu, otrzyma w salonie 10% rabatu.

Wszystkim, którzy odwiedzą stoisko „Radomsko Mebluje” proponujemy także udział w zabawie z atrakcyjnymi nagrodami – niespodziankami. Warunkiem ich otrzymania będzie wykonanie zdjęcia na tle, będącej standardem wśród rodzimych producentów mebli wysokiej jakości obsługi klienta, humorystycznej scenografii i umieszczenie go na fanpage’u projektu.

Szczegółowy program tegorocznego „Mixera Regionalnego” zamieszczony jest na stronie https://mixer.lodzkie.pl/

 

TOP