Przejdź do treści strony
Zdjęcie z targów Meble Polska 2020

Projekt w pigułce

O projekcie

„Radomsko Mebluje” to projekt zrzeszający firmy sektora meblarskiego regionu radomszczańskiego, jednego z najważniejszych ośrodków meblowych w Polsce. 600 firm w połączeniu z różnorodnością asortymentu i stylistyki, a także możliwością kompleksowego wyposażenia każdego wnętrza, zdecydowanie wyróżnia ofertę Radomska na meblowej mapie Polski.

Nasi producenci realizują indywidualne zamówienia, współpracują z niezależnymi salonami meblowymi, wielkopowierzchniowymi i sieciowymi salonami wyposażenia wnętrz, firmami wyposażeniowymi, a także prowadzą sprzedaż we własnych salonach firmowych. Globalny zasięg działania to z kolei odpowiedź na zainteresowanie klientów, wśród których są odbiorcy mebli z najdalszych zakątków świata.

Zaufanie do meblowych firm z Radomska oparte jest na rzetelności i wiarygodności, wyrażonych w najwyższej jakości, oryginalności i funkcjonalności oferowanych produktów.

Kolekcja Riva to meble w stylu nowoczesnym, przeznaczone do jadalni i sypialni. Fronty wykonano z litego drewna dębowego, a korpusy pokryto naturalną okleiną dębową. Elegancki dąb burgundzki o ciemnej, głębokiej brązowej barwie, w zestawieniu z naturalnymi materiałami i szkłem Antisol tworzy nastrojową kompozycję, kreując wnętrza o niepowtarzalnym uroku. Meble sprawiają wrażenie masywnych i ciężkich, ale odpowiednie proporcje geometrycznych form, wprowadzają ład i harmonię opartą na symetrii. Koresponduje z nią perfekcyjne wykończenie łagodnie zaoblonych krawędzi.

W Radomsku produkowane są

 • meble do salonu,
 • meble do jadalni,
 • meble do sypialni,
 • meble kuchenne,
 • meble łazienkowe,
 • meble gabinetowe,
 • meble na indywidualne zamówienie,
 • meble do wnętrz komercyjnych – w szczególności biur, hoteli i restauracje.

Formy dystrybucji

 • własne salony meblowe w Radomsku i w Polsce
 • niezależne salony meblowe
 • wielkopowierzchniowe lub sieciowe salony wyposażenia wnętrz
 • firmy wyposażeniowe.

Producenci zrzeszeni w projekcie „Radomsko Mebluje” służą pomocą i doradztwem, gwarantując jakość i profesjonalizm od projektu, aż po realizację.

 

NESCO pozwala na urządzenie nowoczesnych i komfortowych wnętrz salonu i jadalni. Meble o prostej, geometrycznej formie posiadają fronty z litego drewna dębowego i korpusy w okleinie naturalnej. Lekkości bryłom nadają charakterystyczne nóżki, natomiast spokojna, jasna kolorystyka dębu naturalnego wspaniale ociepla kolekcję. Sprawia także, że w zaaranżowanych nią pomieszczeniach panuje przytulna, relaksacyjna atmosfera. NESCO wyposażono w praktyczne i elegancko wyglądające ledowe oświetlenie półek z włącznikiem bezdotykowym, które w połączeniu z ciemnym elementem dekoracyjnym w kształcie kraty, daje ciekawy efekt wizualny i podkreśla piękno umieszczonych we wnętrzu przedmiotów. Bogaty wybór funkcjonalnych brył umożliwia stworzenie wygodnego i atrakcyjnie prezentującego się salonu zgodnego z indywidualnymi upodobaniami użytkowników.
Przejdź do menu