Mebel Sokół

Firma Mebel Sokół powstała w 1992 roku jako zakład rzemieśœlniczy zatrudniający jednego pracownika. Od tego czasu firma nieustannie poszerza asortyment oraz obszar działania. Początkowo zakład produkował wyłącznie meble skrzyniowe, tzw. „mebloœścianki”.

Przemiany społeczno-gospodarcze w Polsce, zapotrzebowanie rynku i szybko zmieniające się gusta klientów spowodowały rozszerzenie działalnośœci o produkcję stołów, krzeseł, komód i zestawów meblowych. Zmiany te wymusiły przeniesienie czꜶci produkcji do nowego zakładu.

Obecnie firma Mebel Sokół dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który jest stale i systematycznie wzbogacany o nowe urządzenia – ma to bezpoœśredni wpływ na jakośœć produkowanych mebli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma Mebel Sokół posiada własne zaplecze transportowe, tak aby każdy mebel był dostarczony w terminie.

W firmie Mebel Sokół wiedzą, że chcąc prężnie działać na rynku w dzisiejszych czasach nie wystarczy jedynie zadowolić Klientów, trzeba ich zachwycić.

Galeria producenta

TOP