MEBDOM

Firma MEBDOM istnieje na rynku od 1998 r. Już od samego początku skupiała wokół siebie wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie stolarstwa. Dzięki solidnej pracy, zgromadzonemu doświadczeniu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie, szybko wstąpiła na ścieżkę dynamicznego rozwoju.
MEBDOM specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości mebli w okleinach naturalnych, modyfikowanych, jak i z litego drewna. W ofercie posiada szeroki asortyment mebli stylowych i nowoczesnych. Wyposaża salony, sypialnie, kuchnie, jadalnie według własnych projektów, bądź wzorów indywidualnych.
W wyrobach firmy MEBDOM znajdują zastosowanie wysokiej jakości akcesoria i półprodukty wielu renomowanych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami rynku uruchamiamy coraz to nowsze linie produkcyjne, pozwalające nam na usprawnianie pracy, podniesienie jakości, ciągłe rozszerzanie działalności, a także dystrybucję naszych wyrobów na rynek krajowy jak i zagraniczny. W swoich produktach łączymy modę, tradycję i technologię, co sprawia że nasze meble dają klientowi poczucie luksusu i funkcjonalności.

Galeria producenta

TOP