MEBLE WICHE

firma  MEBLE WICHE istnieje na rynku od 1989 r. Siedziba i zakład produkcyjny mieści się w Radomsku.

W ciągu tych lat działalności firmie udało się zrealizować tysiące zleceń. Zaufanie zdobyte u klientów pozwoliło firmie Meble Wiche otworzyć salon firmowy w Żorach. Odbiorcami są nie tylko klienci z regionu Żor, ale z całej Polski: Katowice, Bielsko Biała, Jastrzębie, Będzin, Gliwice, Myszków, Ogrodzieniec, Rybnik, Zawiercie, Opole, Kluczbork, Łódź, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, Rzeszów.

Specjalizacją zakładu jest produkcja mebli kuchennych pod indywidualne zamówienie klientów – od pomiaru i projektu do montażu. Do każdego zamówienia pracownicy firmy podchodzą indywidualnie, omawiając bezpośrednio z klientem jego oczekiwania wobec wykonania zleconego produktu. Wyroby dzięki szerokiemu wzornictwu i bogatej gamie kolorów łączą w sobie formy współczesne i tradycyjne, a równoczesne zastosowanie nowoczesnych technologii daje możliwości zaaranżowania każdego wnętrza.

Gwarantem firmy jest solidność i terminowe wykonanie oraz świadomość, jaką rolę odgrywa jakość – dlatego w firmie dbają, by meble charakteryzowały się możliwie najwyższymi parametrami technicznymi, były trwałe, niezawodne i funkcjonalne.

Firma Meble Wach dokłada wszelkich starań aby jej oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa.

TOP