MEBLOHEN

Zakład Stolarski MEBLOHEN rozpoczęcie swojej działalności datuje na początek lat 80-tych. Założycielem firmy była Janina Chybalska, która w ciągu dwudziestu lat wypracowała dla swojego zakładu markę solidnego producenta stylizowanych mebli pokojowych. Zważając na zmieniające się preferencje Klientów oferta zakładu jest nieustannie poszerzana, poprzez zastosowanie innowacyjnych metod produkcyjnych, dzięki którym jakość, stylistyka i funkcjonalność naszych wyrobów zapewnia zadowolenie Klientów z ich codziennego użytkowania.
Zakład zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, których ogromne doświadczenie zapewniają niezawodność
i trwałość produktów firmy MEBLOHEN. Nasz profil produkcji to zestawy mebli pokojowych, stoły, krzesła, ławy, meble kuchenne oraz sypialnie. Powyższe elementy wykonane są z litego drewna dębowego lub olchowego
z dodatkiem mdf-u i płyty wiórowej.
Strategia zakładu jest skierowana ku ciągłemu zwiększaniu potencjału produkcyjnego, doskonaleniu jakości wyrobów i satysfakcji Klienta osiąganej poprzez spełnienie wszelkich życzeń związanych z dostosowaniem naszych mebli do Jego wymagań. Ponadto zapewniamy również transport i montaż naszych produktów.

Właściciel Paweł Chybalski

Galeria producenta

TOP