Zapraszamy na stoisko Radomsko Mebluje podczas targów Meble Polska 2020

Serdecznie zapraszamy na stoisko Radomsko Mebluje podczas targów Meble Polska 2020.
Z ofertą mebli produkowanych w Radomsku będzie można zapoznać się w pawilonie 3A, stoiska 9 -18, w dniach 25 – 28 lutego 2020.

W tegorocznej edycji targów Meble Polska, na powierzchni 403 m², pod wspólnym szyldem Radomsko Mebluje, swoją ofertę przedstawią firmy: Meble Olejnikowski, Mebel Sokół, Meblomax, Meble Radomsko Kontrakt Sp. z o.o., RCO Sp. z o.o., Fameb, Drewko, Green Valley oraz Kemichal Polska Sp. z o.o.

Rodzimi producenci zaprezentują m. in. meble do: salonu, jadalni, sypialni, kuchni, łazienki, restauracji, hoteli i biur. Będzie można podziwiać najnowsze trendy i style z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów – m.in. frontów lakierowanch, matowych, inkrustowanych oraz fornirowanych w przeróżnej kolorystyce i połączeniach, a także wyjątkowe rzemiosło łączące różne gatunki drewna oraz metalu. Zaprezentowane zostaną także panele akustyczne, które tłumią i odbijają dźwięki w pomieszczeniu, a swoją prezentację mieć będzie najnowsza kolekcja Mebli VERTIGO, która już teraz poszczycić się może wieloma zdobytymi tytułami – nagrodą główną w kategorii „meble skrzyniowe do salonu” w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2020, a także nagrodą główną w klasie premium w konkursie „Diament meblarstwa 2020”. Kolekcja znalazła się także wśród Top 20 najciekawszych premier 2019 roku.

Zapraszamy! 🙂

TOP