Meblowaliśmy na MIXERZE

Za nami kolejna, bardzo udana edycja Mixera Regionalnego, podczas którego wzorem lat ubiegłych, wszystkim odwiedzającym stolicę województwa łódzkiego, prezentowaliśmy potencjał radomszczańskiego meblarstwa. W tym roku, byliśmy wraz z firmą Mebdom, która specjalizuje się w produkcji mebli w okleinach naturalnych, modyfikowanych i z drewna litego do pokoju dziennego, jadalni, gabinetu i sypialni. Stoisko firmy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że kolekcje firmy od niedawna dostępne są w Łodzi w salonie meblowym EMPIR. Pytający zwracali szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania mebli i interesujące wzornictwo producenta oraz  deklarowali odwiedzenie stoiska firmy w łódzkim salonie.

Wśród odwiedzających stoisko Radomsko Mebluje, padały pytania o meble do każdego pomieszczenia w domu czy w mieszkaniu, a z rozmów wynikało, że konsumenci coraz bardziej doceniają jakość rodzimych produktów i takimi chcą się otaczać. Doskonałą pomocą przy prezentacji oferty firm zrzeszonych w projekcie Radomsko Mebluje, była tegoroczna edycja katalogu firm meblowych, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wielką sympatię wzbudziła także scenografia naszego stoiska, humorystycznie przedstawiająca sposób obsługi klienta przez radomszczańskich producentów mebli. Odwiedzający bardzo chętnie fotografowali się na jej tle, a swoje zdjęcia umieszczali na fanpage’u Radomsko Mebluje.

https://www.facebook.com/RadomskoMebluje

Z całym przekonaniem można powiedzieć, że dotychczasowym udziałem w największej imprezie promocyjnej naszego województwa, jaką niewątpliwie jest Mixer Regionalny, w świadomości mieszkańców łódzkiego zapisaliśmy Radomsko, jako meblowe serce regionu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP